Sinta SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44308434
DIČ: 2022668494
IČ DPH: SK2022668494
M.A.Bazovského 2355, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.A.Bazovského 2355, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 13. 8. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2015
Spisová značka: Sro/22894/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Gajdoš od 13. 8. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sinta SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 87,5 tis. €.

87,5 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
87,5 tis. €
Celkové výnosy
96,1 tis. €
Aktíva
70,9 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
68,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 219, 2022 419, 2023 19,0 tis., 2024 3,0 tis., 2025 3,6 tis.20212192022419202319,0 tis.20243,0 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 187,4 tis., 2022 108,4 tis., 2023 124,3 tis., 2024 55,8 tis., 2025 87,5 tis.2021187,4 tis.2022108,4 tis.2023124,3 tis.202455,8 tis.202587,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 275,6 tis., 2022 117,0 tis., 2023 124,9 tis., 2024 55,8 tis., 2025 87,5 tis.2021275,6 tis.2022117,0 tis.2023124,9 tis.202455,8 tis.202587,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,0 tis., 2022 1,2 tis., 2023 2,1 tis., 2024 569, 2025 96020212,0 tis.20221,2 tis.20232,1 tis.20245692025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 87,5 tis. € 3,6 tis. €
2024 55,8 tis. € 3,0 tis. €
2023 124,3 tis. € 19,0 tis. €
2022 108,4 tis. € 419 €
2021 187,4 tis. € 219 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby2,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky84,1 tis. €
  • Finančné účty10,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov60,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sinta SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

Sinta SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sinta SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sinta SLOVAKIA s.r.o. tržby 87,5 tis. €.

Je firma Sinta SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sinta SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je Sinta SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

Sinta SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sinta SLOVAKIA s.r.o. sídli?

Sinta SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese M.A.Bazovského 2355, Topoľčany, 955 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026