Alux, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44297548
DIČ: 2022650344
IČ DPH: SK2022650344
Mlynské nivy 56, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské nivy 56, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 19. 7. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2008
Spisová značka: Sro/53563/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi, alebo iným prevádzkovateľom živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Mrkva od 19. 7. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Alux, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,0 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 134,3 tis. €.

134,3 tis. €
Tržby
1,0 tis. €
Zisk
200,4 tis. €
Aktíva
47,8 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 32,6 tis., 2023 11,9 tis., 2024 −2,6 tis., 2025 1,0 tis.20212,7 tis.202232,6 tis.202311,9 tis.2024−2,6 tis.20251,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 110,4 tis., 2022 130,8 tis., 2023 123,5 tis., 2024 147,2 tis., 2025 134,3 tis.2021110,4 tis.2022130,8 tis.2023123,5 tis.2024147,2 tis.2025134,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 134,3 tis. € 1,0 tis. €
2024 147,2 tis. € -2,6 tis. €
2023 123,5 tis. € 11,9 tis. €
2022 130,8 tis. € 32,6 tis. €
2021 110,4 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie47,8 tis. €
  • Záväzky152,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Alux, s. r. o. v konkurze?

Alux, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Alux, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Alux, s. r. o. tržby 134,3 tis. €.

Je firma Alux, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Alux, s. r. o. dosiahla zisk 1,0 tis. €.

Je Alux, s. r. o. platiteľom DPH?

Alux, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Alux, s. r. o. sídli?

Alux, s. r. o. má sídlo na adrese Mlynské nivy 56, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026