ROFIS REALITY, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44288859
DIČ: 2022656845
IČ DPH: SK2022656845
Vajanského 588, Kysucké Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajanského 588, Kysucké Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 29. 7. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2010
Spisová značka: Sro/49943/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Irena Hladová od 29. 7. 2008
    konateľ
  • JUDr. Miroslav Hlad od 29. 7. 2008
    konateľspoločník
  • Ľubomír Hlad od 10. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ROFIS REALITY, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,9 tis. € a tržby jej klesli o 54 % na 110,2 tis. €.

110,2 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Strata
112,3 tis. €
Celkové výnosy
669,1 tis. €
Aktíva
182,7 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
42,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,4 tis., 2022 2,5 tis., 2023 1,2 tis., 2024 11,5 tis., 2025 −4,9 tis.2021−10,4 tis.20222,5 tis.20231,2 tis.202411,5 tis.2025−4,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 101,1 tis., 2022 121,9 tis., 2023 144,2 tis., 2024 241,4 tis., 2025 110,2 tis.2021101,1 tis.2022121,9 tis.2023144,2 tis.2024241,4 tis.2025110,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 110,2 tis. € -4,9 tis. €
2024 241,4 tis. € 11,5 tis. €
2023 144,2 tis. € 1,2 tis. €
2022 121,9 tis. € 2,5 tis. €
2021 101,1 tis. € -10,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok629,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,3 tis. €
  • Finančné účty5,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy75,7 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov104,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-4,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky156,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky301,9 tis. €
  • Bankové úvery12,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ROFIS REALITY, s. r. o. v konkurze?

ROFIS REALITY, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ROFIS REALITY, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ROFIS REALITY, s. r. o. tržby 110,2 tis. €.

Je firma ROFIS REALITY, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ROFIS REALITY, s. r. o. vykázala stratu 4,9 tis. €.

Je ROFIS REALITY, s. r. o. platiteľom DPH?

ROFIS REALITY, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ROFIS REALITY, s. r. o. sídli?

ROFIS REALITY, s. r. o. má sídlo na adrese Vajanského 588, Kysucké Nové Mesto, 024 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026