PB Tau s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44283911
DIČ: 2022646142
IČ DPH: SK2022646142
Panenská 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panenská 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 11. 7. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2011
Spisová značka: Sro/53459/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; činnosť účtovných poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriele Schaal od 15. 2. 2013
    konateľ
  • Klaus Bergner od 25. 1. 2011
    konateľ
  • GLOBAL BUSINESS DEVELOPMENT k. s. od 10. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PB Tau s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 97,2 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 285,0 tis. €.

285,0 tis. €
Tržby
97,2 tis. €
Zisk
285,0 tis. €
Celkové výnosy
784,3 tis. €
Aktíva
104,5 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
63,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 89,7 tis., 2022 −58,4 tis., 2023 21,7 tis., 2024 102,7 tis., 2025 97,2 tis.202189,7 tis.2022−58,4 tis.202321,7 tis.2024102,7 tis.202597,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 449,6 tis., 2022 302,6 tis., 2023 282,9 tis., 2024 281,2 tis., 2025 285,0 tis.2021449,6 tis.2022302,6 tis.2023282,9 tis.2024281,2 tis.2025285,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 285,0 tis. € 97,2 tis. €
2024 281,2 tis. € 102,7 tis. €
2023 282,9 tis. € 21,7 tis. €
2022 302,6 tis. € -58,4 tis. €
2021 449,6 tis. € 89,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok353,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky272,0 tis. €
  • Finančné účty152,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie97,2 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky678,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PB Tau s. r. o. v konkurze?

PB Tau s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PB Tau s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PB Tau s. r. o. tržby 285,0 tis. €.

Je firma PB Tau s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PB Tau s. r. o. dosiahla zisk 97,2 tis. €.

Je PB Tau s. r. o. platiteľom DPH?

PB Tau s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PB Tau s. r. o. sídli?

PB Tau s. r. o. má sídlo na adrese Panenská 18, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026