CEVARD ADVISE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44269714
DIČ: 2022643733
IČ DPH: SK2022643733
Havlíčková 11A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Havlíčková 11A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 10. 7. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2010
Spisová značka: Sro/53418/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Roland Uhrina od 30. 3. 2020
    konateľ
  • Bohemia Invest s. r. o. od 18. 12. 2022
    spoločník
  • CENTRUM 3000 s.r.o. od 18. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CEVARD ADVISE s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,9 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 47,0 tis. €.

47,0 tis. €
Tržby
3,9 tis. €
Strata
49,0 tis. €
Celkové výnosy
774,2 tis. €
Aktíva
60,8 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
91,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,3 tis., 2022 19,6 tis., 2023 11,4 tis., 2024 25,8 tis., 2025 −3,9 tis.202112,3 tis.202219,6 tis.202311,4 tis.202425,8 tis.2025−3,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,0 tis., 2022 34,0 tis., 2023 24,0 tis., 2024 40,0 tis., 2025 47,0 tis.202128,0 tis.202234,0 tis.202324,0 tis.202440,0 tis.202547,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,0 tis. € -3,9 tis. €
2024 40,0 tis. € 25,8 tis. €
2023 24,0 tis. € 11,4 tis. €
2022 34,0 tis. € 19,6 tis. €
2021 28,0 tis. € 12,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok177,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky552,0 tis. €
  • Finančné účty41,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov57,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky71,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky642,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CEVARD ADVISE s. r. o. v konkurze?

CEVARD ADVISE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CEVARD ADVISE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CEVARD ADVISE s. r. o. tržby 47,0 tis. €.

Je firma CEVARD ADVISE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CEVARD ADVISE s. r. o. vykázala stratu 3,9 tis. €.

Je CEVARD ADVISE s. r. o. platiteľom DPH?

CEVARD ADVISE s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CEVARD ADVISE s. r. o. sídli?

CEVARD ADVISE s. r. o. má sídlo na adrese Havlíčková 11A, Bratislava, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026