ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“

V likvidácii V konkurznom konaní
IČO: 44266847
DIČ: 2022657516
ul. 29. augusta 1524/24, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: ul. 29. augusta 1524/24, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 30. 7. 2008
Základné imanie: 100,0 tis. €
Spisová značka: Sa/1246/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľko…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; výroba výrobkov z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • TenDragons.cz s.r.o. od 6. 9. 2022
    spoločník
  • Mgr. Vladimír Strýček od 6. 9. 2022
    likvidátor

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ v roku 2021 sa prepadla zo zisku do straty 789,5 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 4,5 mil. €.

4,5 mil. €
Tržby
789,5 tis. €
Strata
4,2 mil. €
Aktíva
55,1 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 130,3 tis., 2018 139,8 tis., 2019 136,9 tis., 2020 325,1 tis., 2021 −789,5 tis.2017130,3 tis.2018139,8 tis.2019136,9 tis.2020325,1 tis.2021−789,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 3,4 mil., 2018 4,2 mil., 2019 5,0 mil., 2020 4,6 mil., 2021 4,5 mil.20173,4 mil.20184,2 mil.20195,0 mil.20204,6 mil.20214,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 4,5 mil. € -789,5 tis. €
2020 4,6 mil. € 325,1 tis. €
2019 5,0 mil. € 136,9 tis. €
2018 4,2 mil. € 139,8 tis. €
2017 3,4 mil. € 130,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie55,1 tis. €
  • Záväzky4,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Prebieha vo firme ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ konkurzné konanie?

ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ tržby 4,5 mil. €.

Je firma ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ vykázala stratu 789,5 tis. €.

Kde firma ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ sídli?

ENIMEDICAL a.s. „v konkurze“ má sídlo na adrese ul. 29. augusta 1524/24, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026