GP systémy Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44255225
DIČ: 2022640675
IČ DPH: SK2022640675
Duklianska 38/1250, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Duklianska 38/1250, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.13
Dátum vzniku: 3. 7. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 8. 2008
Spisová značka: Sro/22085/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Bilas od 3. 7. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GP systémy Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 170 % na 75,3 tis. € a tržby jej narástli o 73 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
75,3 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
529,3 tis. €
Aktíva
173,4 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
14,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 tis., 2022 18,3 tis., 2023 18,3 tis., 2024 27,9 tis., 2025 75,3 tis.20214,4 tis.202218,3 tis.202318,3 tis.202427,9 tis.202575,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 250,1 tis., 2022 363,7 tis., 2023 387,3 tis., 2024 643,6 tis., 2025 1,1 mil.2021250,1 tis.2022363,7 tis.2023387,3 tis.2024643,6 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 75,3 tis. €
2024 643,6 tis. € 27,9 tis. €
2023 387,3 tis. € 18,3 tis. €
2022 363,7 tis. € 18,3 tis. €
2021 250,1 tis. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,8 tis. €
  • Zásoby3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky376,9 tis. €
  • Finančné účty117,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov89,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie75,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky27 €
  • Krátkodobé záväzky355,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GP systémy Slovakia s.r.o. v konkurze?

GP systémy Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GP systémy Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GP systémy Slovakia s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma GP systémy Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GP systémy Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 75,3 tis. €.

Je GP systémy Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

GP systémy Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GP systémy Slovakia s.r.o. sídli?

GP systémy Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Duklianska 38/1250, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026