HSK-GROUP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44247541
DIČ: 2022635956
IČ DPH: SK2022635956
Záhradnícka 95, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradnícka 95, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.74
Dátum vzniku: 2. 7. 2008
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 7. 2008
Spisová značka: Sro/101842/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; prevádzkovanie športových zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radovan Múdry Šebík od 27. 5. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HSK-GROUP, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 2 % na 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 541,1 tis. €.

541,1 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Strata
544,1 tis. €
Celkové výnosy
275,8 tis. €
Aktíva
149,1 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
11,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,4 tis., 2022 19,0 tis., 2023 23,5 tis., 2024 −1,4 tis., 2025 −1,4 tis.202145,4 tis.202219,0 tis.202323,5 tis.2024−1,4 tis.2025−1,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 438,2 tis., 2022 443,9 tis., 2023 364,7 tis., 2024 443,7 tis., 2025 541,1 tis.2021438,2 tis.2022443,9 tis.2023364,7 tis.2024443,7 tis.2025541,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 445,4 tis., 2022 446,4 tis., 2023 373,6 tis., 2024 445,5 tis., 2025 544,1 tis.2021445,4 tis.2022446,4 tis.2023373,6 tis.2024445,5 tis.2025544,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 11,7 tis., 2022 5,6 tis., 2023 6,8 tis., 2024 1,9 tis., 2025 3,8 tis.202111,7 tis.20225,6 tis.20236,8 tis.20241,9 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 541,1 tis. € -1,4 tis. €
2024 443,7 tis. € -1,4 tis. €
2023 364,7 tis. € 23,5 tis. €
2022 443,9 tis. € 19,0 tis. €
2021 438,2 tis. € 45,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok113,4 tis. €
  • Zásoby84,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky33,2 tis. €
  • Finančné účty44,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku203 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov143,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky93,1 tis. €
  • Bankové úvery33,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HSK-GROUP, s.r.o. v konkurze?

HSK-GROUP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HSK-GROUP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HSK-GROUP, s.r.o. tržby 541,1 tis. €.

Je firma HSK-GROUP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HSK-GROUP, s.r.o. vykázala stratu 1,4 tis. €.

Je HSK-GROUP, s.r.o. platiteľom DPH?

HSK-GROUP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HSK-GROUP, s.r.o. sídli?

HSK-GROUP, s.r.o. má sídlo na adrese Záhradnícka 95, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026