NAJ Klima s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44242930
DIČ: 2022645878
IČ DPH: SK2022645878
Hradná 3, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hradná 3, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 3. 7. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 8. 2008
Spisová značka: Sro/22628/N
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; inštalácia a opravy chladiarenských zariadení; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Július Vörös od 3. 7. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NAJ Klima s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 939 % na 61,6 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 390,0 tis. €.

390,0 tis. €
Tržby
61,6 tis. €
Zisk
390,0 tis. €
Celkové výnosy
579,4 tis. €
Aktíva
433,3 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
49,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,6 tis., 2022 6,5 tis., 2023 93,1 tis., 2024 5,9 tis., 2025 61,6 tis.202132,6 tis.20226,5 tis.202393,1 tis.20245,9 tis.202561,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 470,3 tis., 2022 370,0 tis., 2023 425,9 tis., 2024 401,8 tis., 2025 390,0 tis.2021470,3 tis.2022370,0 tis.2023425,9 tis.2024401,8 tis.2025390,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 390,0 tis. € 61,6 tis. €
2024 401,8 tis. € 5,9 tis. €
2023 425,9 tis. € 93,1 tis. €
2022 370,0 tis. € 6,5 tis. €
2021 470,3 tis. € 32,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok22,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky480,9 tis. €
  • Finančné účty70,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy88,0 tis. €
  • Fondy zo zisku716 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov276,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie61,6 tis. €
  • Rezervy340 €
  • Dlhodobé záväzky30,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky94,1 tis. €
  • Bankové úvery21,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NAJ Klima s.r.o. v konkurze?

NAJ Klima s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NAJ Klima s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NAJ Klima s.r.o. tržby 390,0 tis. €.

Je firma NAJ Klima s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NAJ Klima s.r.o. dosiahla zisk 61,6 tis. €.

Je NAJ Klima s.r.o. platiteľom DPH?

NAJ Klima s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NAJ Klima s.r.o. sídli?

NAJ Klima s.r.o. má sídlo na adrese Hradná 3, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026