MR Slovakia spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44241925
DIČ: 2022659837
IČ DPH: SK2022659837
Exnárova 27, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Exnárova 27, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 7. 8. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 8. 2026
Spisová značka: Sro/20498/P
Predmet podnikania (výber): vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Biroš od 9. 8. 2018
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MR Slovakia spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 251 % na 34,0 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 47,5 tis. €.

47,5 tis. €
Tržby
34,0 tis. €
Zisk
118,1 tis. €
Aktíva
91,5 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,6 tis., 2022 28,1 tis., 2023 9,7 tis., 2024 9,7 tis., 2025 34,0 tis.202114,6 tis.202228,1 tis.20239,7 tis.20249,7 tis.202534,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 380,4 tis., 2022 37,6 tis., 2023 37,5 tis., 2024 37,5 tis., 2025 47,5 tis.2021380,4 tis.202237,6 tis.202337,5 tis.202437,5 tis.202547,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,5 tis. € 34,0 tis. €
2024 37,5 tis. € 9,7 tis. €
2023 37,5 tis. € 9,7 tis. €
2022 37,6 tis. € 28,1 tis. €
2021 380,4 tis. € 14,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie91,5 tis. €
  • Záväzky26,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MR Slovakia spol. s r. o. v konkurze?

MR Slovakia spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MR Slovakia spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MR Slovakia spol. s r. o. tržby 47,5 tis. €.

Je firma MR Slovakia spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MR Slovakia spol. s r. o. dosiahla zisk 34,0 tis. €.

Je MR Slovakia spol. s r. o. platiteľom DPH?

MR Slovakia spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MR Slovakia spol. s r. o. sídli?

MR Slovakia spol. s r. o. má sídlo na adrese Exnárova 27, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026