R&MZ reality s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44236972
DIČ: 2022638618
IČ DPH: SK2022638618
Mlynská 2, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynská 2, Levice Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 30. 11. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/22592/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ a iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; faktoring a forfaiting …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Juhász od 20. 8. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R&MZ reality s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 328 % na 3,3 tis. € a tržby jej narástli o 76 % na 31,9 tis. €.

31,9 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
24,0 tis. €
Aktíva
22,6 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 20, 2023 34, 2024 768, 2025 3,3 tis.20211,1 tis.202220202334202476820253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,8 tis., 2022 33,0 tis., 2023 38,3 tis., 2024 18,2 tis., 2025 31,9 tis.202122,8 tis.202233,0 tis.202338,3 tis.202418,2 tis.202531,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,9 tis. € 3,3 tis. €
2024 18,2 tis. € 768 €
2023 38,3 tis. € 34 €
2022 33,0 tis. € 20 €
2021 22,8 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,6 tis. €
  • Záväzky1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R&MZ reality s.r.o. v konkurze?

R&MZ reality s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R&MZ reality s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R&MZ reality s.r.o. tržby 31,9 tis. €.

Je firma R&MZ reality s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R&MZ reality s.r.o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je R&MZ reality s.r.o. platiteľom DPH?

R&MZ reality s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R&MZ reality s.r.o. sídli?

R&MZ reality s.r.o. má sídlo na adrese Mlynská 2, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026