DERMAPURA, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44228350
DIČ: 2022631743
Hollého 196, Dolné Kočkovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 196, Dolné Kočkovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 12. 6. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/20352/R
Predmet podnikania (výber): maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovanie obchodu; sprostredkovanie výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Dagmar Hurtová od 12. 6. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DERMAPURA, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 42,4 tis. € a tržby jej ostali na 107,9 tis. €.

107,9 tis. €
Tržby
42,4 tis. €
Zisk
75,7 tis. €
Aktíva
67,9 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,0 tis., 2022 16,7 tis., 2023 28,0 tis., 2024 38,9 tis., 2025 42,4 tis.202111,0 tis.202216,7 tis.202328,0 tis.202438,9 tis.202542,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 64,9 tis., 2022 69,9 tis., 2023 89,7 tis., 2024 108,0 tis., 2025 107,9 tis.202164,9 tis.202269,9 tis.202389,7 tis.2024108,0 tis.2025107,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 107,9 tis. € 42,4 tis. €
2024 108,0 tis. € 38,9 tis. €
2023 89,7 tis. € 28,0 tis. €
2022 69,9 tis. € 16,7 tis. €
2021 64,9 tis. € 11,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie67,9 tis. €
  • Záväzky7,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DERMAPURA, spol. s r. o. v konkurze?

DERMAPURA, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DERMAPURA, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DERMAPURA, spol. s r. o. tržby 107,9 tis. €.

Je firma DERMAPURA, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DERMAPURA, spol. s r. o. dosiahla zisk 42,4 tis. €.

Kde firma DERMAPURA, spol. s r. o. sídli?

DERMAPURA, spol. s r. o. má sídlo na adrese Hollého 196, Dolné Kočkovce, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026