APAOMA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44224958
DIČ: 2022632040
IČ DPH: SK2022632040
Čapajevova 23, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čapajevova 23, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 12. 6. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 3. 2009
Spisová značka: Sro/20274/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Karol Schneider od 3. 10. 2008
    konateľspoločník
  • PaedDr. Metodeja Schneiderová, PhD. od 3. 10. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť APAOMA, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 92 % na 116 € a tržby jej klesli o 17 % na 379,3 tis. €.

379,3 tis. €
Tržby
116 €
Zisk
379,5 tis. €
Celkové výnosy
176,4 tis. €
Aktíva
15,0 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
23,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,9 tis., 2022 4,1 tis., 2023 −6,1 tis., 2024 1,4 tis., 2025 116202113,9 tis.20224,1 tis.2023−6,1 tis.20241,4 tis.2025116
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 516,7 tis., 2022 479,4 tis., 2023 409,3 tis., 2024 459,7 tis., 2025 379,3 tis.2021516,7 tis.2022479,4 tis.2023409,3 tis.2024459,7 tis.2025379,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 521,9 tis., 2022 479,5 tis., 2023 409,6 tis., 2024 459,9 tis., 2025 379,5 tis.2021521,9 tis.2022479,5 tis.2023409,6 tis.2024459,9 tis.2025379,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,4 tis., 2022 77, 2023 0, 2024 1,9 tis., 2025 1,9 tis.20211,4 tis.2022772023020241,9 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 379,3 tis. € 116 €
2024 459,7 tis. € 1,4 tis. €
2023 409,3 tis. € -6,1 tis. €
2022 479,4 tis. € 4,1 tis. €
2021 516,7 tis. € 13,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,2 tis. €
  • Zásoby30,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky135,7 tis. €
  • Finančné účty4,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie329 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy34,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-26,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie116 €
  • Rezervy3,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky154,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie50 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma APAOMA, s. r. o. v konkurze?

APAOMA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma APAOMA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala APAOMA, s. r. o. tržby 379,3 tis. €.

Je firma APAOMA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 APAOMA, s. r. o. dosiahla zisk 116 €.

Je APAOMA, s. r. o. platiteľom DPH?

APAOMA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma APAOMA, s. r. o. sídli?

APAOMA, s. r. o. má sídlo na adrese Čapajevova 23, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026