KS - RENO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44223064
DIČ: 2022661674
IČ DPH: SK2022661674
Slovinská 1127/3, Krompachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slovinská 1127/3, Krompachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 5. 8. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2011
Spisová značka: Sro/22296/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Kubovič od 5. 8. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KS - RENO s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,4 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 37,5 tis. €.

37,5 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Strata
42,0 tis. €
Aktíva
39,0 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,6 tis., 2022 2,0 tis., 2023 874, 2024 5,0 tis., 2025 −2,4 tis.20215,6 tis.20222,0 tis.202387420245,0 tis.2025−2,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 195,5 tis., 2022 98,8 tis., 2023 139,7 tis., 2024 57,1 tis., 2025 37,5 tis.2021195,5 tis.202298,8 tis.2023139,7 tis.202457,1 tis.202537,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,5 tis. € -2,4 tis. €
2024 57,1 tis. € 5,0 tis. €
2023 139,7 tis. € 874 €
2022 98,8 tis. € 2,0 tis. €
2021 195,5 tis. € 5,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,0 tis. €
  • Záväzky3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KS - RENO s. r. o. v konkurze?

KS - RENO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KS - RENO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KS - RENO s. r. o. tržby 37,5 tis. €.

Je firma KS - RENO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KS - RENO s. r. o. vykázala stratu 2,4 tis. €.

Je KS - RENO s. r. o. platiteľom DPH?

KS - RENO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KS - RENO s. r. o. sídli?

KS - RENO s. r. o. má sídlo na adrese Slovinská 1127/3, Krompachy, 053 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026