SZ+J s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44214251
DIČ: 2022622723
IČ DPH: SK2022622723
Studená strana 48, Kolárovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Studená strana 48, Kolárovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 12. 6. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2008
Spisová značka: Sro/22455/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb cestnej dopravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Szabó od 12. 6. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SZ+J s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,3 tis. € a tržby jej narástli o 52 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
2,3 tis. €
Strata
1,2 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
245,4 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
9,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,4 tis., 2022 24,1 tis., 2023 16,4 tis., 2024 25,2 tis., 2025 −2,3 tis.202116,4 tis.202224,1 tis.202316,4 tis.202425,2 tis.2025−2,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 783,5 tis., 2022 692,6 tis., 2023 708,7 tis., 2024 760,7 tis., 2025 1,2 mil.2021783,5 tis.2022692,6 tis.2023708,7 tis.2024760,7 tis.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € -2,3 tis. €
2024 760,7 tis. € 25,2 tis. €
2023 708,7 tis. € 16,4 tis. €
2022 692,6 tis. € 24,1 tis. €
2021 783,5 tis. € 16,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok535,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok200,0 tis. €
  • Zásoby423,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky274,5 tis. €
  • Finančné účty79,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy152,0 tis. €
  • Fondy zo zisku710 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov88,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,3 tis. €
  • Rezervy2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky724 €
  • Krátkodobé záväzky698,9 tis. €
  • Bankové úvery567,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SZ+J s.r.o. v konkurze?

SZ+J s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SZ+J s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SZ+J s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma SZ+J s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SZ+J s.r.o. vykázala stratu 2,3 tis. €.

Je SZ+J s.r.o. platiteľom DPH?

SZ+J s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SZ+J s.r.o. sídli?

SZ+J s.r.o. má sídlo na adrese Studená strana 48, Kolárovo, 946 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026