VILLA RUSTICA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44211601
DIČ: 2022627849
IČ DPH: SK2022627849
Zámocká 36, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 36, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.10
Dátum vzniku: 6. 6. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2008
Spisová značka: Sro/52739/B
Predmet podnikania (výber): developerská činnosť; kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing.arch. Peter Vavrica od 6. 6. 2008
    konateľ
  • ARCH-INVEST, s.r.o. od 19. 3. 2022
    spoločník
  • VAVRICA ARCHITEKTI s.r.o. od 21. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VILLA RUSTICA, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 98 % na 9,1 tis. € a tržby jej klesli o 88 % na 89,9 tis. €.

89,9 tis. €
Tržby
9,1 tis. €
Zisk
100,3 tis. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
−8,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 620,8 tis., 2022 403,7 tis., 2023 188,8 tis., 2024 415,1 tis., 2025 9,1 tis.2021620,8 tis.2022403,7 tis.2023188,8 tis.2024415,1 tis.20259,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,3 mil., 2022 995,4 tis., 2023 546,1 tis., 2024 720,1 tis., 2025 89,9 tis.202112,3 mil.2022995,4 tis.2023546,1 tis.2024720,1 tis.202589,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 89,9 tis. € 9,1 tis. €
2024 720,1 tis. € 415,1 tis. €
2023 546,1 tis. € 188,8 tis. €
2022 995,4 tis. € 403,7 tis. €
2021 12,3 mil. € 620,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,9 mil. €
  • Zásoby299,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky213,5 tis. €
  • Finančné účty6,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku42,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,1 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VILLA RUSTICA, s. r. o. v konkurze?

VILLA RUSTICA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VILLA RUSTICA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VILLA RUSTICA, s. r. o. tržby 89,9 tis. €.

Je firma VILLA RUSTICA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VILLA RUSTICA, s. r. o. dosiahla zisk 9,1 tis. €.

Je VILLA RUSTICA, s. r. o. platiteľom DPH?

VILLA RUSTICA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VILLA RUSTICA, s. r. o. sídli?

VILLA RUSTICA, s. r. o. má sídlo na adrese Zámocká 36, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026