MR Solution s. r. o.

IČO 44207174 · DIČ 2022622195

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Hanzlíkovská 44, Trenčín
Odvetvie (NACE)
Specializované stavební práce · 43.12
Dátum vzniku
2008-06-10
Tržby 2025
32,0 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
18,3 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/20344/R

Hlavný predmet podnikania
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 32,0 tis. € 18,3 tis. €
2024 29,8 tis. € 11,9 tis. €
2023 29,9 tis. € 10,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

A

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma MR Solution s. r. o. v konkurze?

MR Solution s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MR Solution s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MR Solution s. r. o. tržby 32,0 tis. €.

Kde firma MR Solution s. r. o. sídli?

MR Solution s. r. o. má sídlo na adrese Hanzlíkovská 44, Trenčín, 91105.