Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44204451
DIČ: 2022636198
IČ DPH: SK2022636198
Zimná 405/6, Spišská Belá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zimná 405/6, Spišská Belá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 26. 6. 2008
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2008
Spisová značka: Sro/20328/P
Predmet podnikania (výber): služby požičovní; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Mačáková od 29. 2. 2012
    konateľspoločník
  • Robert Mačák od 29. 2. 2012
    konateľ
  • Peter Mačák od 1. 5. 2021
    spoločník
  • Róbert Mačák od 1. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 47,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 13,8 mil. €.

13,8 mil. €
Tržby
47,3 tis. €
Zisk
13,9 mil. €
Celkové výnosy
5,2 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
13,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 171,6 tis., 2022 79,4 tis., 2023 128,2 tis., 2024 −32,3 tis., 2025 47,3 tis.2021171,6 tis.202279,4 tis.2023128,2 tis.2024−32,3 tis.202547,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,0 mil., 2022 16,7 mil., 2023 14,4 mil., 2024 14,3 mil., 2025 13,8 mil.202115,0 mil.202216,7 mil.202314,4 mil.202414,3 mil.202513,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,8 mil. € 47,3 tis. €
2024 14,3 mil. € -32,3 tis. €
2023 14,4 mil. € 128,2 tis. €
2022 16,7 mil. € 79,4 tis. €
2021 15,0 mil. € 171,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok175,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok286,8 tis. €
  • Zásoby3,6 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty39,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie31,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy387,0 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie47,3 tis. €
  • Rezervy45,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,2 mil. €
  • Bankové úvery1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie33,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o. v konkurze?

Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o. tržby 13,8 mil. €.

Je firma Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o. dosiahla zisk 47,3 tis. €.

Je Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o. platiteľom DPH?

Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o. sídli?

Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o. má sídlo na adrese Zimná 405/6, Spišská Belá, 059 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026