TECHNOSTAV Púchov s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44203977
DIČ: 2022637034
IČ DPH: SK2022637034
Požiarna 1637/1, Púchov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Požiarna 1637/1, Púchov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 28. 6. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2008
Spisová značka: Sro/20428/R
Predmet podnikania (výber): maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovanie obchodu; sprostredkovanie výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Horevaj od 28. 6. 2008
    konateľprokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TECHNOSTAV Púchov s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 932 % na 248,7 tis. € a tržby jej narástli o 112 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
248,7 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
724,4 tis. €
Aktíva
497,7 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
23,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −24,3 tis., 2022 30,0 tis., 2023 55,0 tis., 2024 24,1 tis., 2025 248,7 tis.2021−24,3 tis.202230,0 tis.202355,0 tis.202424,1 tis.2025248,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 584,1 tis., 2022 2,5 mil., 2023 1,4 mil., 2024 947,2 tis., 2025 2,0 mil.2021584,1 tis.20222,5 mil.20231,4 mil.2024947,2 tis.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 248,7 tis. €
2024 947,2 tis. € 24,1 tis. €
2023 1,4 mil. € 55,0 tis. €
2022 2,5 mil. € 30,0 tis. €
2021 584,1 tis. € -24,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok279,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky284,7 tis. €
  • Finančné účty155,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy89,5 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov152,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie248,7 tis. €
  • Rezervy5,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky85,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky130,6 tis. €
  • Bankové úvery5,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TECHNOSTAV Púchov s. r. o. v konkurze?

TECHNOSTAV Púchov s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TECHNOSTAV Púchov s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TECHNOSTAV Púchov s. r. o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma TECHNOSTAV Púchov s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TECHNOSTAV Púchov s. r. o. dosiahla zisk 248,7 tis. €.

Je TECHNOSTAV Púchov s. r. o. platiteľom DPH?

TECHNOSTAV Púchov s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TECHNOSTAV Púchov s. r. o. sídli?

TECHNOSTAV Púchov s. r. o. má sídlo na adrese Požiarna 1637/1, Púchov, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026