CASTELUM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44203314
DIČ: 2022662510
IČ DPH: SK2022662510
Zalázne 463/27, Smolenice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zalázne 463/27, Smolenice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 17. 7. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2008
Spisová značka: Sro/22273/T
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Robert Gombár od 17. 7. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CASTELUM s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 45 % na 12,4 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 41,1 tis. €.

41,1 tis. €
Tržby
12,4 tis. €
Zisk
70,5 tis. €
Aktíva
58,4 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,5 tis., 2022 −4,2 tis., 2023 4,1 tis., 2024 22,8 tis., 2025 12,4 tis.2021−7,5 tis.2022−4,2 tis.20234,1 tis.202422,8 tis.202512,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,8 tis., 2022 22,6 tis., 2023 34,0 tis., 2024 55,8 tis., 2025 41,1 tis.202116,8 tis.202222,6 tis.202334,0 tis.202455,8 tis.202541,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,1 tis. € 12,4 tis. €
2024 55,8 tis. € 22,8 tis. €
2023 34,0 tis. € 4,1 tis. €
2022 22,6 tis. € -4,2 tis. €
2021 16,8 tis. € -7,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie58,4 tis. €
  • Záväzky12,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CASTELUM s.r.o. v konkurze?

CASTELUM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CASTELUM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CASTELUM s.r.o. tržby 41,1 tis. €.

Je firma CASTELUM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CASTELUM s.r.o. dosiahla zisk 12,4 tis. €.

Je CASTELUM s.r.o. platiteľom DPH?

CASTELUM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CASTELUM s.r.o. sídli?

CASTELUM s.r.o. má sídlo na adrese Zalázne 463/27, Smolenice, 919 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026