KANTY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44199732
DIČ: 2022614242
IČ DPH: SK2022614242
Garbiarska 2406/19A, Kežmarok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Garbiarska 2406/19A, Kežmarok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 27. 5. 2008
Základné imanie: 109,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 8. 2008
Spisová značka: Sro/20181/P
Predmet podnikania (výber): výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému potrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobc… …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KANTY s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 41 % na 23,1 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 703,1 tis. €.

703,1 tis. €
Tržby
23,1 tis. €
Zisk
748,0 tis. €
Celkové výnosy
643,4 tis. €
Aktíva
392,5 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
25,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,6 tis., 2022 31,3 tis., 2023 −2,3 tis., 2024 38,9 tis., 2025 23,1 tis.202128,6 tis.202231,3 tis.2023−2,3 tis.202438,9 tis.202523,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,1 mil., 2023 976,0 tis., 2024 869,4 tis., 2025 703,1 tis.20211,1 mil.20221,1 mil.2023976,0 tis.2024869,4 tis.2025703,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 703,1 tis. € 23,1 tis. €
2024 869,4 tis. € 38,9 tis. €
2023 976,0 tis. € -2,3 tis. €
2022 1,1 mil. € 31,3 tis. €
2021 1,1 mil. € 28,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie392,5 tis. €
  • Záväzky250,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KANTY s.r.o. v konkurze?

KANTY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KANTY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KANTY s.r.o. tržby 703,1 tis. €.

Je firma KANTY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KANTY s.r.o. dosiahla zisk 23,1 tis. €.

Je KANTY s.r.o. platiteľom DPH?

KANTY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KANTY s.r.o. sídli?

KANTY s.r.o. má sídlo na adrese Garbiarska 2406/19A, Kežmarok, 060 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026