Inspirain s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44192746
DIČ: 2022643029
IČ DPH: SK2022643029
Belehradská 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Belehradská 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 19. 6. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 12. 2008
Spisová značka: Sro/52967/B
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mgr. Radoslav Dugát od 19. 6. 2008
    konateľspoločník
  • Mgr. Petra Zemanová od 6. 9. 2021
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Inspirain s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 98 % na 331 € a tržby jej narástli o 42 % na 77,5 tis. €.

77,5 tis. €
Tržby
331 €
Zisk
77,6 tis. €
Celkové výnosy
220,7 tis. €
Aktíva
217,4 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
10,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33,6 tis., 2022 11,3 tis., 2023 30,0 tis., 2024 14,5 tis., 2025 331202133,6 tis.202211,3 tis.202330,0 tis.202414,5 tis.2025331
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,7 tis., 2022 68,5 tis., 2023 64,1 tis., 2024 54,7 tis., 2025 77,5 tis.202161,7 tis.202268,5 tis.202364,1 tis.202454,7 tis.202577,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,5 tis. € 331 €
2024 54,7 tis. € 14,5 tis. €
2023 64,1 tis. € 30,0 tis. €
2022 68,5 tis. € 11,3 tis. €
2021 61,7 tis. € 33,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,4 tis. €
  • Zásoby10,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,5 tis. €
  • Finančné účty194,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov209,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie331 €
  • Rezervy250 €
  • Krátkodobé záväzky3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Inspirain s. r. o. v konkurze?

Inspirain s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Inspirain s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Inspirain s. r. o. tržby 77,5 tis. €.

Je firma Inspirain s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Inspirain s. r. o. dosiahla zisk 331 €.

Je Inspirain s. r. o. platiteľom DPH?

Inspirain s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Inspirain s. r. o. sídli?

Inspirain s. r. o. má sídlo na adrese Belehradská 8, Bratislava, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026