Frape catering s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44178450
DIČ: 2022611690
IČ DPH: SK2022611690
Hudobná 9715/7,, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hudobná 9715/7,, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 21. 5. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 6. 2008
Spisová značka: Sro/21985/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Frape catering s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 91 % na 133,0 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 3,6 mil. €.

3,6 mil. €
Tržby
133,0 tis. €
Zisk
3,9 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
566,4 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
18,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,9 tis., 2022 64,2 tis., 2023 94,4 tis., 2024 69,7 tis., 2025 133,0 tis.202117,9 tis.202264,2 tis.202394,4 tis.202469,7 tis.2025133,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,4 mil., 2023 3,5 mil., 2024 3,1 mil., 2025 3,6 mil.20211,9 mil.20222,4 mil.20233,5 mil.20243,1 mil.20253,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,6 mil. € 133,0 tis. €
2024 3,1 mil. € 69,7 tis. €
2023 3,5 mil. € 94,4 tis. €
2022 2,4 mil. € 64,2 tis. €
2021 1,9 mil. € 17,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok14,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok5,3 tis. €
  • Zásoby421,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky340,3 tis. €
  • Finančné účty8,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov426,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie133,0 tis. €
  • Rezervy7,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky53,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky516,7 tis. €
  • Bankové úvery1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Frape catering s.r.o. v konkurze?

Frape catering s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Frape catering s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Frape catering s.r.o. tržby 3,6 mil. €.

Je firma Frape catering s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Frape catering s.r.o. dosiahla zisk 133,0 tis. €.

Je Frape catering s.r.o. platiteľom DPH?

Frape catering s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Frape catering s.r.o. sídli?

Frape catering s.r.o. má sídlo na adrese Hudobná 9715/7,, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026