MŠ OMEGA STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44173423
DIČ: 2022628685
IČ DPH: SK2022628685
Beniakovce 240, Beniakovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Beniakovce 240, Beniakovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 12. 6. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2008
Spisová značka: Sro/21978/V
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Švarc od 12. 6. 2008
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 6 639 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MŠ OMEGA STAV s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 13 % na 13,2 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 2,5 tis. €.

2,5 tis. €
Tržby
13,2 tis. €
Strata
12,2 tis. €
Celkové výnosy
41,9 tis. €
Aktíva
-16,7 tis. €
Vlastné imanie
140 %
Celková zadlženosť
−31,4 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,3 tis., 2022 −7,0 tis., 2023 −1,7 tis., 2024 −11,7 tis., 2025 −13,2 tis.2021−5,3 tis.2022−7,0 tis.2023−1,7 tis.2024−11,7 tis.2025−13,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,8 tis., 2022 8,6 tis., 2023 17,3 tis., 2024 4,3 tis., 2025 2,5 tis.20217,8 tis.20228,6 tis.202317,3 tis.20244,3 tis.20252,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 tis. € -13,2 tis. €
2024 4,3 tis. € -11,7 tis. €
2023 17,3 tis. € -1,7 tis. €
2022 8,6 tis. € -7,0 tis. €
2021 7,8 tis. € -5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,7 tis. €
  • Finančné účty12,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku33 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-10,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-13,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky79 €
  • Krátkodobé záväzky43,8 tis. €
  • Bankové úvery14,8 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) — — — — — — — — — — — −29,9 %
Návratnosť aktív (ROA) −31,4 % −92,8 % −9,7 % −99,2 % −66,2 % −18,8 % 29,8 % −85,9 % −133,2 % −57,0 % −71,6 % −6,4 %
Zisková marža −525,9 % — — — — — — — — — — —
Hrubá marža −412,8 % — — — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 139,9 % 128,2 % 245,6 % 443,0 % 314,6 % 194,7 % 363,1 % 391,2 % 435,0 % 202,1 % 133,0 % 78,5 %
Daň z príjmov 340 € — — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MŠ OMEGA STAV s.r.o. v konkurze?

MŠ OMEGA STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MŠ OMEGA STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MŠ OMEGA STAV s.r.o. tržby 2,5 tis. €.

Je firma MŠ OMEGA STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MŠ OMEGA STAV s.r.o. vykázala stratu 13,2 tis. €.

Je MŠ OMEGA STAV s.r.o. platiteľom DPH?

MŠ OMEGA STAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MŠ OMEGA STAV s.r.o. sídli?

MŠ OMEGA STAV s.r.o. má sídlo na adrese Beniakovce 240, Beniakovce, 044 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026