SLOVENERGY, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44172087
DIČ: 2022608379
IČ DPH: SK2022608379
M. R. Štefánika 71, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. R. Štefánika 71, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.22
Dátum vzniku: 17. 5. 2008
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 6. 2008
Spisová značka: Sro/20626/L
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rastislav Krištof od 7. 1. 2009
    konateľspoločník
  • Jaroslav Jambor od 7. 1. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVENERGY, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 48 % na 3,9 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 702,2 tis. €.

702,2 tis. €
Tržby
3,9 tis. €
Zisk
696,2 tis. €
Celkové výnosy
320,6 tis. €
Aktíva
42,4 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
27,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 157,0 tis., 2022 353, 2023 11,1 tis., 2024 2,6 tis., 2025 3,9 tis.2021157,0 tis.2022353202311,1 tis.20242,6 tis.20253,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 964,5 tis., 2022 495,2 tis., 2023 582,0 tis., 2024 790,2 tis., 2025 702,2 tis.2021964,5 tis.2022495,2 tis.2023582,0 tis.2024790,2 tis.2025702,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 702,2 tis. € 3,9 tis. €
2024 790,2 tis. € 2,6 tis. €
2023 582,0 tis. € 11,1 tis. €
2022 495,2 tis. € 353 €
2021 964,5 tis. € 157,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok92,1 tis. €
  • Zásoby4,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky167,6 tis. €
  • Finančné účty22,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,9 tis. €
  • Rezervy5,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky234,9 tis. €
  • Bankové úvery32,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie970 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVENERGY, s. r. o. v konkurze?

SLOVENERGY, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVENERGY, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVENERGY, s. r. o. tržby 702,2 tis. €.

Je firma SLOVENERGY, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVENERGY, s. r. o. dosiahla zisk 3,9 tis. €.

Je SLOVENERGY, s. r. o. platiteľom DPH?

SLOVENERGY, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVENERGY, s. r. o. sídli?

SLOVENERGY, s. r. o. má sídlo na adrese M. R. Štefánika 71, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026