RM GEOLOGY, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44167733
DIČ: 2022611811
IČ DPH: SK2022611811
Donská 38, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Donská 38, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.19
Dátum vzniku: 22. 5. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2008
Spisová značka: Sro/52425/B
Predmet podnikania (výber): výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PhDr. Renáta Nemčoková od 22. 5. 2008
    konateľ
  • prof. RNDr. Michal Nemčok od 22. 5. 2008
    konateľspoločník
  • Katarína Štefanovová od 3. 6. 2011
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RM GEOLOGY, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 35,3 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 131,1 tis. €.

131,1 tis. €
Tržby
35,3 tis. €
Zisk
138,6 tis. €
Aktíva
107,7 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,0 tis., 2022 −2,5 tis., 2023 33,7 tis., 2024 27,9 tis., 2025 35,3 tis.2021−2,0 tis.2022−2,5 tis.202333,7 tis.202427,9 tis.202535,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,0 tis., 2022 27,3 tis., 2023 88,0 tis., 2024 120,8 tis., 2025 131,1 tis.202115,0 tis.202227,3 tis.202388,0 tis.2024120,8 tis.2025131,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 131,1 tis. € 35,3 tis. €
2024 120,8 tis. € 27,9 tis. €
2023 88,0 tis. € 33,7 tis. €
2022 27,3 tis. € -2,5 tis. €
2021 15,0 tis. € -2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie107,7 tis. €
  • Záväzky30,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RM GEOLOGY, s. r. o. v konkurze?

RM GEOLOGY, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RM GEOLOGY, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RM GEOLOGY, s. r. o. tržby 131,1 tis. €.

Je firma RM GEOLOGY, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RM GEOLOGY, s. r. o. dosiahla zisk 35,3 tis. €.

Je RM GEOLOGY, s. r. o. platiteľom DPH?

RM GEOLOGY, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RM GEOLOGY, s. r. o. sídli?

RM GEOLOGY, s. r. o. má sídlo na adrese Donská 38, Bratislava, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026