HK GROUP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44153911
DIČ: 2022607840
IČ DPH: SK2022607840
Palisády 29/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palisády 29/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 13. 5. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2019
Spisová značka: Sro/52230/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; reklamné a marketingové služby; vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Horváth od 17. 11. 2021
    konateľspoločník
  • Michal Kováč od 4. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HK GROUP s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 245 % na 27,3 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 233,4 tis. €.

233,4 tis. €
Tržby
27,3 tis. €
Zisk
233,4 tis. €
Celkové výnosy
43,5 tis. €
Aktíva
29,2 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
30,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 tis., 2022 9,4 tis., 2023 13,1 tis., 2024 7,9 tis., 2025 27,3 tis.20214,4 tis.20229,4 tis.202313,1 tis.20247,9 tis.202527,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 127,3 tis., 2022 194,8 tis., 2023 162,3 tis., 2024 169,8 tis., 2025 233,4 tis.2021127,3 tis.2022194,8 tis.2023162,3 tis.2024169,8 tis.2025233,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 233,4 tis. € 27,3 tis. €
2024 169,8 tis. € 7,9 tis. €
2023 162,3 tis. € 13,1 tis. €
2022 194,8 tis. € 9,4 tis. €
2021 127,3 tis. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky26,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky190 €
  • Finančné účty15,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-5,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky612 €
  • Krátkodobé záväzky13,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HK GROUP s. r. o. v konkurze?

HK GROUP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HK GROUP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HK GROUP s. r. o. tržby 233,4 tis. €.

Je firma HK GROUP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HK GROUP s. r. o. dosiahla zisk 27,3 tis. €.

Je HK GROUP s. r. o. platiteľom DPH?

HK GROUP s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HK GROUP s. r. o. sídli?

HK GROUP s. r. o. má sídlo na adrese Palisády 29/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026