RSM SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44152841
DIČ: 2022629213
IČ DPH: SK2022629213
Galvaniho 7/D, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 7/D, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 31. 5. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 7. 2008
Spisová značka: Sro/52634/B
Predmet podnikania (výber): činnosť účtovných poradcov; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; poradenstvo v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Monika Marečková od 2. 4. 2013
    konateľ
  • Josef Svízela od 21. 3. 2017
    konateľ
  • Ing. Ivana Jackaninová od 27. 1. 2026
    spoločník
  • RSM CZ a.s. od 7. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RSM SK s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 24,3 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
24,3 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
521,0 tis. €
Aktíva
103,9 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
59,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 99,5 tis., 2022 76,3 tis., 2023 57,6 tis., 2024 −59,2 tis., 2025 24,3 tis.202199,5 tis.202276,3 tis.202357,6 tis.2024−59,2 tis.202524,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 527,9 tis., 2022 596,4 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,4 mil.2021527,9 tis.2022596,4 tis.20231,2 mil.20241,1 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 24,3 tis. €
2024 1,1 mil. € -59,2 tis. €
2023 1,2 mil. € 57,6 tis. €
2022 596,4 tis. € 76,3 tis. €
2021 527,9 tis. € 99,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok149,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok23,0 tis. €
  • Zásoby31,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky213,8 tis. €
  • Finančné účty95,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy35,0 tis. €
  • Fondy zo zisku663 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov37,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,3 tis. €
  • Rezervy30,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky381,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie125 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RSM SK s. r. o. v konkurze?

RSM SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RSM SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RSM SK s. r. o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma RSM SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RSM SK s. r. o. dosiahla zisk 24,3 tis. €.

Je RSM SK s. r. o. platiteľom DPH?

RSM SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RSM SK s. r. o. sídli?

RSM SK s. r. o. má sídlo na adrese Galvaniho 7/D, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026