BASEINVEST s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44144725
DIČ: 2022591197
IČ DPH: SK2022591197
Súvoz 802, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Súvoz 802, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 25. 4. 2008
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 5. 2008
Spisová značka: Sro/20166/R
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb; prenájom motorových vozidiel, športových potrieb, strojov, prístrojov a zariadení

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Čupka od 25. 4. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Ivana Nosáľová od 25. 4. 2008
    konateľ
  • Ing. Cyril Rečičár od 9. 2. 2021
    spoločník
  • Mgr. Miroslava Lauková od 9. 2. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BASEINVEST s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 163 % na 23,1 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 18,6 tis. €.

18,6 tis. €
Tržby
23,1 tis. €
Zisk
101,6 tis. €
Celkové výnosy
342,4 tis. €
Aktíva
132,7 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
−63,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,2 tis., 2022 23,4 tis., 2023 21,8 tis., 2024 8,8 tis., 2025 23,1 tis.202122,2 tis.202223,4 tis.202321,8 tis.20248,8 tis.202523,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,2 tis., 2022 12,4 tis., 2023 17,4 tis., 2024 16,2 tis., 2025 18,6 tis.20219,2 tis.202212,4 tis.202317,4 tis.202416,2 tis.202518,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 18,6 tis. € 23,1 tis. €
2024 16,2 tis. € 8,8 tis. €
2023 17,4 tis. € 21,8 tis. €
2022 12,4 tis. € 23,4 tis. €
2021 9,2 tis. € 22,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok215,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,7 tis. €
  • Finančné účty109,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov101,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky197,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BASEINVEST s. r. o. v konkurze?

BASEINVEST s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BASEINVEST s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BASEINVEST s. r. o. tržby 18,6 tis. €.

Je firma BASEINVEST s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BASEINVEST s. r. o. dosiahla zisk 23,1 tis. €.

Je BASEINVEST s. r. o. platiteľom DPH?

BASEINVEST s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BASEINVEST s. r. o. sídli?

BASEINVEST s. r. o. má sídlo na adrese Súvoz 802, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026