BAŠKA Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44139632
DIČ: 2022608808
IČ DPH: SK2022608808
M. R. Štefánika 26, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. R. Štefánika 26, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 10. 5. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2020
Spisová značka: Sro/22230/N
Predmet podnikania (výber): ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mária Brániková od 10. 5. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Štefan Bránik od 10. 5. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAŠKA Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 13,6 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 24,7 tis. €.

24,7 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Zisk
98,3 tis. €
Aktíva
-32,2 tis. €
Vlastné imanie
133 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −541, 2022 13,8 tis., 2023 2,4 tis., 2024 11,8 tis., 2025 13,6 tis.2021−541202213,8 tis.20232,4 tis.202411,8 tis.202513,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,9 tis., 2022 33,4 tis., 2023 24,3 tis., 2024 26,6 tis., 2025 24,7 tis.202110,9 tis.202233,4 tis.202324,3 tis.202426,6 tis.202524,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,7 tis. € 13,6 tis. €
2024 26,6 tis. € 11,8 tis. €
2023 24,3 tis. € 2,4 tis. €
2022 33,4 tis. € 13,8 tis. €
2021 10,9 tis. € -541 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-32,2 tis. €
  • Záväzky130,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAŠKA Slovakia, s.r.o. v konkurze?

BAŠKA Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAŠKA Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAŠKA Slovakia, s.r.o. tržby 24,7 tis. €.

Je firma BAŠKA Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAŠKA Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 13,6 tis. €.

Je BAŠKA Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

BAŠKA Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BAŠKA Slovakia, s.r.o. sídli?

BAŠKA Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese M. R. Štefánika 26, Nové Zámky, 940 65.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026