Ever invest, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44110669
DIČ: 2022586203
IČ DPH: SK2022586203
Osadná 10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osadná 10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 15. 4. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2016
Spisová značka: Sro/51748/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) alebo na účely jeho predaja konečnému …; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miriam Slezáková od 15. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ever invest, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 316 % na 36,3 tis. € a tržby jej narástli o 110 % na 65,5 tis. €.

65,5 tis. €
Tržby
36,3 tis. €
Zisk
87,4 tis. €
Aktíva
83,9 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,1 tis., 2022 16,4 tis., 2023 29,3 tis., 2024 8,7 tis., 2025 36,3 tis.202131,1 tis.202216,4 tis.202329,3 tis.20248,7 tis.202536,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 52,9 tis., 2022 32,3 tis., 2023 45,4 tis., 2024 31,3 tis., 2025 65,5 tis.202152,9 tis.202232,3 tis.202345,4 tis.202431,3 tis.202565,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,5 tis. € 36,3 tis. €
2024 31,3 tis. € 8,7 tis. €
2023 45,4 tis. € 29,3 tis. €
2022 32,3 tis. € 16,4 tis. €
2021 52,9 tis. € 31,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie83,9 tis. €
  • Záväzky3,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ever invest, s. r. o. v konkurze?

Ever invest, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ever invest, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ever invest, s. r. o. tržby 65,5 tis. €.

Je firma Ever invest, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ever invest, s. r. o. dosiahla zisk 36,3 tis. €.

Je Ever invest, s. r. o. platiteľom DPH?

Ever invest, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ever invest, s. r. o. sídli?

Ever invest, s. r. o. má sídlo na adrese Osadná 10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026