R-BEST, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44097662
DIČ: 2022585741
IČ DPH: SK2022585741
P.O.Hviezdoslava 34/42, Veľké Kapušany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: P.O.Hviezdoslava 34/42, Veľké Kapušany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.20
Dátum vzniku: 5. 4. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 7. 2008
Spisová značka: Sro/21574/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prená…; faktoring a forfaiting …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Bodnár od 5. 4. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R-BEST, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
1,2 tis. €
Strata
1,3 mil. €
Celkové výnosy
967,2 tis. €
Aktíva
131,4 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
4,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −165, 2022 2,4 tis., 2023 114,4 tis., 2024 8,4 tis., 2025 −1,2 tis.2021−16520222,4 tis.2023114,4 tis.20248,4 tis.2025−1,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 809,4 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,3 mil.2021809,4 tis.20221,1 mil.20231,6 mil.20241,4 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € -1,2 tis. €
2024 1,4 mil. € 8,4 tis. €
2023 1,6 mil. € 114,4 tis. €
2022 1,1 mil. € 2,4 tis. €
2021 809,4 tis. € -165 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,7 tis. €
  • Zásoby623,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,5 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok39,0 tis. €
  • Finančné účty271,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku125,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky307 €
  • Krátkodobé záväzky835,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R-BEST, s.r.o. v konkurze?

R-BEST, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R-BEST, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R-BEST, s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma R-BEST, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R-BEST, s.r.o. vykázala stratu 1,2 tis. €.

Je R-BEST, s.r.o. platiteľom DPH?

R-BEST, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R-BEST, s.r.o. sídli?

R-BEST, s.r.o. má sídlo na adrese P.O.Hviezdoslava 34/42, Veľké Kapušany, 079 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026