PaMaSi s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44096291
DIČ: 2022584850
IČ DPH: SK2022584850
Lachova 1602/9, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lachova 1602/9, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 5. 4. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 5. 2008
Spisová značka: Sro/170268/B
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; poskytovanie software (predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľudovít Hajzer od 5. 4. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PaMaSi s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 74,9 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 90,6 tis. €.

90,6 tis. €
Tržby
74,9 tis. €
Zisk
111,5 tis. €
Aktíva
106,8 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,7 tis., 2022 51,1 tis., 2023 61,3 tis., 2024 55,8 tis., 2025 74,9 tis.202124,7 tis.202251,1 tis.202361,3 tis.202455,8 tis.202574,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,4 tis., 2022 80,1 tis., 2023 93,4 tis., 2024 84,5 tis., 2025 90,6 tis.202142,4 tis.202280,1 tis.202393,4 tis.202484,5 tis.202590,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 90,6 tis. € 74,9 tis. €
2024 84,5 tis. € 55,8 tis. €
2023 93,4 tis. € 61,3 tis. €
2022 80,1 tis. € 51,1 tis. €
2021 42,4 tis. € 24,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie106,8 tis. €
  • Záväzky4,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PaMaSi s. r. o. v konkurze?

PaMaSi s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PaMaSi s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PaMaSi s. r. o. tržby 90,6 tis. €.

Je firma PaMaSi s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PaMaSi s. r. o. dosiahla zisk 74,9 tis. €.

Je PaMaSi s. r. o. platiteľom DPH?

PaMaSi s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PaMaSi s. r. o. sídli?

PaMaSi s. r. o. má sídlo na adrese Lachova 1602/9, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026