ZDEMAR SLOVAKIA a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44095040
DIČ: 2022606575
IČ DPH: SK2022606575
Námestie Matice slovenskej 1294/10, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Námestie Matice slovenskej 1294/10, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 6. 5. 2008
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 6. 2008
Spisová značka: Sa/10751/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovanie v oblasti obchodu; sprostredkovanie v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Denisa Šimková od 22. 12. 2018
    člen predstavenstva
  • Karel Klouda od 22. 12. 2018
    člen predstavenstva
  • Milan Jelen od 22. 12. 2018
    člen predstavenstva
  • Zdeněk Lohniský od 22. 12. 2018
    člen predstavenstva
  • Eunika Mühleová od 22. 12. 2018
    člen dozornej rady
  • Gabriela Václavová od 22. 12. 2018
    člen dozornej rady
  • Jiří Nosek od 22. 12. 2018
    člen dozornej rady
  • Petr Sokolik od 22. 12. 2018
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZDEMAR SLOVAKIA a.s. v roku 2025 zvýšila stratu o 784 % na 176,2 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 7,3 mil. €.

7,3 mil. €
Tržby
176,2 tis. €
Strata
7,3 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
-19,6 tis. €
Vlastné imanie
101 %
Celková zadlženosť
4,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,1 tis., 2022 92,3 tis., 2023 91,1 tis., 2024 −19,9 tis., 2025 −176,2 tis.202151,1 tis.202292,3 tis.202391,1 tis.2024−19,9 tis.2025−176,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,0 mil., 2022 8,8 mil., 2023 7,7 mil., 2024 8,6 mil., 2025 7,3 mil.20217,0 mil.20228,8 mil.20237,7 mil.20248,6 mil.20257,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,3 mil. € -176,2 tis. €
2024 8,6 mil. € -19,9 tis. €
2023 7,7 mil. € 91,1 tis. €
2022 8,8 mil. € 92,3 tis. €
2021 7,0 mil. € 51,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok755,7 tis. €
  • Zásoby291 €
  • Krátkodobé pohľadávky913,7 tis. €
  • Finančné účty1,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov129,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-176,2 tis. €
  • Rezervy2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky83,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery404,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZDEMAR SLOVAKIA a.s. v konkurze?

ZDEMAR SLOVAKIA a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZDEMAR SLOVAKIA a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZDEMAR SLOVAKIA a.s. tržby 7,3 mil. €.

Je firma ZDEMAR SLOVAKIA a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZDEMAR SLOVAKIA a.s. vykázala stratu 176,2 tis. €.

Je ZDEMAR SLOVAKIA a.s. platiteľom DPH?

ZDEMAR SLOVAKIA a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZDEMAR SLOVAKIA a.s. sídli?

ZDEMAR SLOVAKIA a.s. má sídlo na adrese Námestie Matice slovenskej 1294/10, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026