MV Kam s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44079745
DIČ: 2022640609
IČ DPH: SK2022640609
Kežmarská cesta 785/27, Levoča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kežmarská cesta 785/27, Levoča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 3. 7. 2008
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2016
Spisová značka: Sro/22083/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcel Kamenický od 28. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MV Kam s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 146 % na 19,1 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 582,4 tis. €.

582,4 tis. €
Tržby
19,1 tis. €
Zisk
591,7 tis. €
Celkové výnosy
267,7 tis. €
Aktíva
109,7 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
32,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 35,0 tis., 2023 −1,4 tis., 2024 7,8 tis., 2025 19,1 tis.20213,9 tis.202235,0 tis.2023−1,4 tis.20247,8 tis.202519,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 475,1 tis., 2022 618,2 tis., 2023 596,7 tis., 2024 636,2 tis., 2025 582,4 tis.2021475,1 tis.2022618,2 tis.2023596,7 tis.2024636,2 tis.2025582,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 582,4 tis. € 19,1 tis. €
2024 636,2 tis. € 7,8 tis. €
2023 596,7 tis. € -1,4 tis. €
2022 618,2 tis. € 35,0 tis. €
2021 475,1 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok125,9 tis. €
  • Zásoby669 €
  • Krátkodobé pohľadávky83,4 tis. €
  • Finančné účty56,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku20,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov40,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky74,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky24,8 tis. €
  • Bankové úvery59,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MV Kam s.r.o. v konkurze?

MV Kam s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MV Kam s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MV Kam s.r.o. tržby 582,4 tis. €.

Je firma MV Kam s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MV Kam s.r.o. dosiahla zisk 19,1 tis. €.

Je MV Kam s.r.o. platiteľom DPH?

MV Kam s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MV Kam s.r.o. sídli?

MV Kam s.r.o. má sídlo na adrese Kežmarská cesta 785/27, Levoča, 054 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026