Safety Control - VTZ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44078722
DIČ: 2022598259
IČ DPH: SK2022598259
Trstínska cesta 8/A, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trstínska cesta 8/A, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 7. 5. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2008
Spisová značka: Sro/21905/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); technik požiarnej ochrany; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Nižnan od 7. 5. 2008
    konateľ
  • Ľubomír Novák od 18. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Safety Control - VTZ, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 52 % na 610,3 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
610,3 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
45,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 372,1 tis., 2022 527,3 tis., 2023 360,4 tis., 2024 400,9 tis., 2025 610,3 tis.2021372,1 tis.2022527,3 tis.2023360,4 tis.2024400,9 tis.2025610,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,8 mil., 2023 2,0 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,2 mil.20211,6 mil.20221,8 mil.20232,0 mil.20241,9 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 610,3 tis. €
2024 1,9 mil. € 400,9 tis. €
2023 2,0 mil. € 360,4 tis. €
2022 1,8 mil. € 527,3 tis. €
2021 1,6 mil. € 372,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky475,0 tis. €
  • Finančné účty298,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie610,3 tis. €
  • Rezervy22,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky188,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Safety Control - VTZ, s.r.o. v konkurze?

Safety Control - VTZ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Safety Control - VTZ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Safety Control - VTZ, s.r.o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma Safety Control - VTZ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Safety Control - VTZ, s.r.o. dosiahla zisk 610,3 tis. €.

Je Safety Control - VTZ, s.r.o. platiteľom DPH?

Safety Control - VTZ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Safety Control - VTZ, s.r.o. sídli?

Safety Control - VTZ, s.r.o. má sídlo na adrese Trstínska cesta 8/A, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026