SIP SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44070756
DIČ: 2022566249
IČ DPH: SK2022566249
Červenej armády 75/532, Turčianske Teplice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Červenej armády 75/532, Turčianske Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 29. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 4. 2008
Spisová značka: Sro/20369/L
Predmet podnikania (výber): predaj traktorov, poľnohospodárskych strojov, lesných strojov a zariadení; servis, oprava a údržba traktorov, poľnohospodárskych strojov, lesných strojov a zariadení; výmena jednoduchých mechanických častí strojov podľa odporučenia výrobcu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Zelienka od 29. 3. 2008
    konateľspoločník
  • Silvia Zelienková od 20. 12. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SIP SK s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 52,7 tis. € a tržby jej narástli o 46 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
52,7 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
907,3 tis. €
Aktíva
283,9 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
19,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,3 tis., 2022 11,0 tis., 2023 59,8 tis., 2024 −17,8 tis., 2025 52,7 tis.202118,3 tis.202211,0 tis.202359,8 tis.2024−17,8 tis.202552,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 447,1 tis., 2022 778,8 tis., 2023 1,1 mil., 2024 712,3 tis., 2025 1,0 mil.2021447,1 tis.2022778,8 tis.20231,1 mil.2024712,3 tis.20251,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 473,7 tis., 2022 790,4 tis., 2023 1,1 mil., 2024 767,7 tis., 2025 1,1 mil.2021473,7 tis.2022790,4 tis.20231,1 mil.2024767,7 tis.20251,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 5,0 tis., 2022 3,0 tis., 2023 16,1 tis., 2024 3,8 tis., 2025 10,9 tis.20215,0 tis.20223,0 tis.202316,1 tis.20243,8 tis.202510,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 52,7 tis. €
2024 712,3 tis. € -17,8 tis. €
2023 1,1 mil. € 59,8 tis. €
2022 778,8 tis. € 11,0 tis. €
2021 447,1 tis. € 18,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok469,3 tis. €
  • Zásoby345,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky51,4 tis. €
  • Finančné účty38,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov223,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie52,7 tis. €
  • Rezervy966 €
  • Dlhodobé záväzky217,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky268,7 tis. €
  • Bankové úvery136,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie129 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SIP SK s. r. o. v konkurze?

SIP SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SIP SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SIP SK s. r. o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma SIP SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SIP SK s. r. o. dosiahla zisk 52,7 tis. €.

Je SIP SK s. r. o. platiteľom DPH?

SIP SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SIP SK s. r. o. sídli?

SIP SK s. r. o. má sídlo na adrese Červenej armády 75/532, Turčianske Teplice, 039 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026