BAUMANN Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44059566
DIČ: 2022573300
IČ DPH: SK2022573300
Sveržov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sveržov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 21. 3. 2008
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2008
Spisová značka: Sro/19891/P
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Foľta od 21. 3. 2008
    konateľspoločník
  • Radomír Tipul od 21. 3. 2008
    konateľspoločník
  • Róbert Foľta od 21. 3. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAUMANN Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 72 % na 13,6 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 901,5 tis. €.

901,5 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
257,0 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
23,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 58,0 tis., 2022 39,4 tis., 2023 29,5 tis., 2024 49,0 tis., 2025 13,6 tis.202158,0 tis.202239,4 tis.202329,5 tis.202449,0 tis.202513,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,1 mil., 2022 1,1 mil., 2023 1,0 mil., 2024 745,1 tis., 2025 901,5 tis.20212,1 mil.20221,1 mil.20231,0 mil.2024745,1 tis.2025901,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 901,5 tis. € 13,6 tis. €
2024 745,1 tis. € 49,0 tis. €
2023 1,0 mil. € 29,5 tis. €
2022 1,1 mil. € 39,4 tis. €
2021 2,1 mil. € 58,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok102,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok397 €
  • Zásoby1,5 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky233,3 tis. €
  • Finančné účty177,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,1 tis. €
  • Kapitálové fondy120,4 tis. €
  • Fondy zo zisku510 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov117,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 mil. €
  • Krátkodobé záväzky395,4 tis. €
  • Bankové úvery230,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie71,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAUMANN Slovakia, s. r. o. v konkurze?

BAUMANN Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAUMANN Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAUMANN Slovakia, s. r. o. tržby 901,5 tis. €.

Je firma BAUMANN Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAUMANN Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 13,6 tis. €.

Je BAUMANN Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

BAUMANN Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BAUMANN Slovakia, s. r. o. sídli?

BAUMANN Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Sveržov, 086 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026