Artini s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44052537
DIČ: 2022569318
IČ DPH: SK2022569318
Klemensova 2521/17, Bratislava - mestská časť Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klemensova 2521/17, Bratislava - mestská časť Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 18. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2014
Spisová značka: Sro/51212/B
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Martiniak od 18. 3. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Artini s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 9,7 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 347,5 tis. €.

347,5 tis. €
Tržby
9,7 tis. €
Zisk
347,9 tis. €
Celkové výnosy
257,8 tis. €
Aktíva
87,1 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
12,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −41,0 tis., 2022 27,1 tis., 2023 5,0 tis., 2024 16,3 tis., 2025 9,7 tis.2021−41,0 tis.202227,1 tis.20235,0 tis.202416,3 tis.20259,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 52,9 tis., 2022 156,7 tis., 2023 158,3 tis., 2024 504,2 tis., 2025 347,5 tis.202152,9 tis.2022156,7 tis.2023158,3 tis.2024504,2 tis.2025347,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 347,5 tis. € 9,7 tis. €
2024 504,2 tis. € 16,3 tis. €
2023 158,3 tis. € 5,0 tis. €
2022 156,7 tis. € 27,1 tis. €
2021 52,9 tis. € -41,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky182,2 tis. €
  • Finančné účty56,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov70,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky137,8 tis. €
  • Bankové úvery26,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Artini s. r. o. v konkurze?

Artini s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Artini s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Artini s. r. o. tržby 347,5 tis. €.

Je firma Artini s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Artini s. r. o. dosiahla zisk 9,7 tis. €.

Je Artini s. r. o. platiteľom DPH?

Artini s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Artini s. r. o. sídli?

Artini s. r. o. má sídlo na adrese Klemensova 2521/17, Bratislava - mestská časť Staré mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026