AESTAS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44041021
DIČ: 2022551168
IČ DPH: SK2022551168
Veľkomoravská 6363/54, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľkomoravská 6363/54, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 8. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2008
Spisová značka: Sro/19901/R
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Irena Kirilová Hlavatá od 8. 3. 2008
    konateľspoločník
  • Marián Hlavatý od 8. 3. 2008
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AESTAS s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 793,1 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
793,1 tis. €
Zisk
3,0 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
2,6 mil. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
67,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 321,6 tis., 2022 458,9 tis., 2023 475,9 tis., 2024 912,0 tis., 2025 793,1 tis.2021321,6 tis.2022458,9 tis.2023475,9 tis.2024912,0 tis.2025793,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 2,5 mil., 2023 2,8 mil., 2024 3,1 mil., 2025 3,0 mil.20212,0 mil.20222,5 mil.20232,8 mil.20243,1 mil.20253,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,0 mil. € 793,1 tis. €
2024 3,1 mil. € 912,0 tis. €
2023 2,8 mil. € 475,9 tis. €
2022 2,5 mil. € 458,9 tis. €
2021 2,0 mil. € 321,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky681,4 tis. €
  • Finančné účty653,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie32,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie793,1 tis. €
  • Rezervy15,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky18,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky121,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AESTAS s. r. o. v konkurze?

AESTAS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AESTAS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AESTAS s. r. o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma AESTAS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AESTAS s. r. o. dosiahla zisk 793,1 tis. €.

Je AESTAS s. r. o. platiteľom DPH?

AESTAS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AESTAS s. r. o. sídli?

AESTAS s. r. o. má sídlo na adrese Veľkomoravská 6363/54, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026