EXPANZIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44038488
DIČ: 2022561794
Trenčianska 24, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianska 24, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 15. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/51152/B
Predmet podnikania (výber): technicko-organizačné zabezpečenie služieb súvisiacich s produkciou filmov, audio, video a záznamov; nahrávanie, nakrúcanie a vydávanie zvukových a zvukovoobrazových nosičov so súhlasom autora; producentská činnosť v oblasti video tvorby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. art. Kamil Kollárik od 15. 3. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EXPANZIA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 12,7 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 45,6 tis. €.

45,6 tis. €
Tržby
12,7 tis. €
Zisk
48,6 tis. €
Aktíva
29,5 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 943, 2022 1,4 tis., 2023 1,0 tis., 2024 913, 2025 12,7 tis.202194320221,4 tis.20231,0 tis.2024913202512,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,5 tis., 2022 36,5 tis., 2023 37,2 tis., 2024 32,5 tis., 2025 45,6 tis.202131,5 tis.202236,5 tis.202337,2 tis.202432,5 tis.202545,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,6 tis. € 12,7 tis. €
2024 32,5 tis. € 913 €
2023 37,2 tis. € 1,0 tis. €
2022 36,5 tis. € 1,4 tis. €
2021 31,5 tis. € 943 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,5 tis. €
  • Záväzky19,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EXPANZIA, s. r. o. v konkurze?

EXPANZIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EXPANZIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EXPANZIA, s. r. o. tržby 45,6 tis. €.

Je firma EXPANZIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EXPANZIA, s. r. o. dosiahla zisk 12,7 tis. €.

Kde firma EXPANZIA, s. r. o. sídli?

EXPANZIA, s. r. o. má sídlo na adrese Trenčianska 24, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026