M-P TRADE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44010729
DIČ: 2022546768
IČ DPH: SK2022546768
Hviezdoslavova 683, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavova 683, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 1. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 3. 2008
Spisová značka: Sro/20218/L
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Šamaj od 1. 3. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-P TRADE, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,2 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 200,7 tis. €.

200,7 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
208,4 tis. €
Celkové výnosy
338,2 tis. €
Aktíva
-5,8 tis. €
Vlastné imanie
102 %
Celková zadlženosť
35,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 636, 2022 −9,0 tis., 2023 4,3 tis., 2024 −16,3 tis., 2025 2,2 tis.20216362022−9,0 tis.20234,3 tis.2024−16,3 tis.20252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 277,0 tis., 2022 245,8 tis., 2023 285,2 tis., 2024 210,3 tis., 2025 200,7 tis.2021277,0 tis.2022245,8 tis.2023285,2 tis.2024210,3 tis.2025200,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 285,2 tis., 2022 270,0 tis., 2023 288,3 tis., 2024 211,6 tis., 2025 208,4 tis.2021285,2 tis.2022270,0 tis.2023288,3 tis.2024211,6 tis.2025208,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 737, 2022 436, 2023 917, 2024 960, 2025 0202173720224362023917202496020250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 200,7 tis. € 2,2 tis. €
2024 210,3 tis. € -16,3 tis. €
2023 285,2 tis. € 4,3 tis. €
2022 245,8 tis. € -9,0 tis. €
2021 277,0 tis. € 636 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok94,6 tis. €
  • Zásoby12,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky170,3 tis. €
  • Finančné účty60,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,2 tis. €
  • Rezervy788 €
  • Dlhodobé záväzky825 €
  • Krátkodobé záväzky284,3 tis. €
  • Bankové úvery17,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-P TRADE, s. r. o. v konkurze?

M-P TRADE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-P TRADE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-P TRADE, s. r. o. tržby 200,7 tis. €.

Je firma M-P TRADE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-P TRADE, s. r. o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je M-P TRADE, s. r. o. platiteľom DPH?

M-P TRADE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M-P TRADE, s. r. o. sídli?

M-P TRADE, s. r. o. má sídlo na adrese Hviezdoslavova 683, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026