M TRANSPORTE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44004486
DIČ: 2022543402
Šustekova 3697/49, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 3697/49, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 22. 2. 2008
Základné imanie: 10,3 tis. €
Spisová značka: Sro/192187/B
Predmet podnikania (výber): nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla; cestná motorová doprava - vnútroštátna nákladná cestná doprava; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tadeusz Majewski od 7. 8. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť M TRANSPORTE, s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 18 % na 10,2 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 400,0 tis. €.

400,0 tis. €
Tržby
10,2 tis. €
Zisk
84,3 tis. €
Aktíva
48,8 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −93,1 tis., 2021 14,2 tis., 2022 8,1 tis., 2023 12,5 tis., 2024 10,2 tis.2020−93,1 tis.202114,2 tis.20228,1 tis.202312,5 tis.202410,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 73,3 tis., 2021 303,7 tis., 2022 364,3 tis., 2023 289,5 tis., 2024 400,0 tis.202073,3 tis.2021303,7 tis.2022364,3 tis.2023289,5 tis.2024400,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 400,0 tis. € 10,2 tis. €
2023 289,5 tis. € 12,5 tis. €
2022 364,3 tis. € 8,1 tis. €
2021 303,7 tis. € 14,2 tis. €
2020 73,3 tis. € -93,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie48,8 tis. €
  • Záväzky35,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M TRANSPORTE, s.r.o. v konkurze?

M TRANSPORTE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M TRANSPORTE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala M TRANSPORTE, s.r.o. tržby 400,0 tis. €.

Je firma M TRANSPORTE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 M TRANSPORTE, s.r.o. dosiahla zisk 10,2 tis. €.

Kde firma M TRANSPORTE, s.r.o. sídli?

M TRANSPORTE, s.r.o. má sídlo na adrese Šustekova 3697/49, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026