TOP Capital, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43978631
DIČ: 2022554897
IČ DPH: SK2022554897
Urmince 555, Urmince

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Urmince 555, Urmince Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 2. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 3. 2008
Spisová značka: Sro/24230/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Paluš od 29. 2. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP Capital, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 12,9 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 746,4 tis. €.

746,4 tis. €
Tržby
12,9 tis. €
Zisk
798,4 tis. €
Celkové výnosy
792,1 tis. €
Aktíva
124,6 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
18,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,2 tis., 2022 18,9 tis., 2023 647, 2024 18,4 tis., 2025 12,9 tis.202119,2 tis.202218,9 tis.2023647202418,4 tis.202512,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 698,3 tis., 2022 700,8 tis., 2023 447,9 tis., 2024 688,8 tis., 2025 746,4 tis.2021698,3 tis.2022700,8 tis.2023447,9 tis.2024688,8 tis.2025746,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 746,4 tis. € 12,9 tis. €
2024 688,8 tis. € 18,4 tis. €
2023 447,9 tis. € 647 €
2022 700,8 tis. € 18,9 tis. €
2021 698,3 tis. € 19,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok497,8 tis. €
  • Zásoby138,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky146,2 tis. €
  • Finančné účty9,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy12,0 tis. €
  • Fondy zo zisku300 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov92,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky589,0 tis. €
  • Bankové úvery76,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP Capital, s. r. o. v konkurze?

TOP Capital, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP Capital, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP Capital, s. r. o. tržby 746,4 tis. €.

Je firma TOP Capital, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP Capital, s. r. o. dosiahla zisk 12,9 tis. €.

Je TOP Capital, s. r. o. platiteľom DPH?

TOP Capital, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOP Capital, s. r. o. sídli?

TOP Capital, s. r. o. má sídlo na adrese Urmince 555, Urmince, 956 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026