GENA LOGISTIK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43975127
DIČ: 2022600250
IČ DPH: SK2022600250
Prešernova 4, Bratislava - Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prešernova 4, Bratislava - Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 4322
Dátum vzniku: 1. 2. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 5. 2008
Spisová značka: Sro/51208/B
Predmet podnikania (výber): finančný leasing; faktoring a forfaiting; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Claudio Rabozzi od 19. 2. 2009
    konateľ
  • Lorenzo Annoni od 16. 2. 2023
    konateľspoločník
  • Nicola Annoni od 19. 2. 2009
    konateľspoločník
  • Alessandra Annoni od 16. 2. 2023
    spoločník
  • Rachele Annoni od 16. 2. 2023
    spoločník
  • Mgr. Dáša Szűcs od 10. 7. 2017
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GENA LOGISTIK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 321,5 tis. € a tržby jej ostali na 847,2 tis. €.

847,2 tis. €
Tržby
321,5 tis. €
Zisk
886,3 tis. €
Celkové výnosy
8,7 mil. €
Aktíva
8,7 mil. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
94,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 265,7 tis., 2022 4,8 mil., 2023 484,0 tis., 2024 446,8 tis., 2025 321,5 tis.2021265,7 tis.20224,8 mil.2023484,0 tis.2024446,8 tis.2025321,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,2 mil., 2024 847,2 tis., 2025 847,2 tis.20211,8 mil.20221,7 mil.20231,2 mil.2024847,2 tis.2025847,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 847,2 tis. € 321,5 tis. €
2024 847,2 tis. € 446,8 tis. €
2023 1,2 mil. € 484,0 tis. €
2022 1,7 mil. € 4,8 mil. €
2021 1,8 mil. € 265,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,6 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,4 tis. €
  • Finančné účty6,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie8,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy2,1 mil. €
  • Fondy zo zisku900 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie321,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky20,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GENA LOGISTIK, s. r. o. v konkurze?

GENA LOGISTIK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GENA LOGISTIK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GENA LOGISTIK, s. r. o. tržby 847,2 tis. €.

Je firma GENA LOGISTIK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GENA LOGISTIK, s. r. o. dosiahla zisk 321,5 tis. €.

Je GENA LOGISTIK, s. r. o. platiteľom DPH?

GENA LOGISTIK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GENA LOGISTIK, s. r. o. sídli?

GENA LOGISTIK, s. r. o. má sídlo na adrese Prešernova 4, Bratislava - Staré mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026