NOVOPHARM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43968619
DIČ: 2022531225
IČ DPH: SK2022531225
P. Jilemnického 5827, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: P. Jilemnického 5827, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 5. 2. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 6. 2008
Spisová značka: Sro/21176/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Lucia Benediková od 5. 2. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NOVOPHARM s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 134 € a tržby jej narástli o 11 % na 428,7 tis. €.

428,7 tis. €
Tržby
134 €
Strata
429,2 tis. €
Celkové výnosy
74,4 tis. €
Aktíva
46,0 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
10,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 2,3 tis., 2023 −9,4 tis., 2024 305, 2025 −13420213,9 tis.20222,3 tis.2023−9,4 tis.20243052025−134
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 257,2 tis., 2022 294,3 tis., 2023 347,4 tis., 2024 387,3 tis., 2025 428,7 tis.2021257,2 tis.2022294,3 tis.2023347,4 tis.2024387,3 tis.2025428,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 428,7 tis. € -134 €
2024 387,3 tis. € 305 €
2023 347,4 tis. € -9,4 tis. €
2022 294,3 tis. € 2,3 tis. €
2021 257,2 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,1 tis. €
  • Zásoby20,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,2 tis. €
  • Finančné účty22,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov38,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-134 €
  • Krátkodobé záväzky28,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NOVOPHARM s.r.o. v konkurze?

NOVOPHARM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NOVOPHARM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NOVOPHARM s.r.o. tržby 428,7 tis. €.

Je firma NOVOPHARM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NOVOPHARM s.r.o. vykázala stratu 134 €.

Je NOVOPHARM s.r.o. platiteľom DPH?

NOVOPHARM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NOVOPHARM s.r.o. sídli?

NOVOPHARM s.r.o. má sídlo na adrese P. Jilemnického 5827, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026