M & V, spol. s.r.o.,

Aktívna spoločnosť
IČO: 43964095
DIČ: 2022547824
IČ DPH: SK2022547824
4. května 288, Vsetín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 4. května 288, Vsetín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 1. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2009
Spisová značka: Sro/50585/B
Predmet podnikania (výber): poradenská a konzultačná činnosť v oblasti riadenia ľudských zdrojov a vzdelávania v rozsahu voľnej živnosti; poradenská a konzultačná činnosť v oblasti personálneho manažmentu v rozsahu voľnej živnosti; vedenie účtovníctva …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M & V, spol. s.r.o., v roku 2025 zvýšila zisk na 9,0 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 46,9 tis. €.

46,9 tis. €
Tržby
9,0 tis. €
Zisk
20,2 tis. €
Aktíva
14,2 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −662, 2022 4,7 tis., 2023 −235, 2024 740, 2025 9,0 tis.2021−66220224,7 tis.2023−235202474020259,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 51,1 tis., 2022 56,4 tis., 2023 65,3 tis., 2024 55,6 tis., 2025 46,9 tis.202151,1 tis.202256,4 tis.202365,3 tis.202455,6 tis.202546,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,9 tis. € 9,0 tis. €
2024 55,6 tis. € 740 €
2023 65,3 tis. € -235 €
2022 56,4 tis. € 4,7 tis. €
2021 51,1 tis. € -662 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,2 tis. €
  • Záväzky6,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M & V, spol. s.r.o., v konkurze?

M & V, spol. s.r.o., nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M & V, spol. s.r.o., tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M & V, spol. s.r.o., tržby 46,9 tis. €.

Je firma M & V, spol. s.r.o., v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M & V, spol. s.r.o., dosiahla zisk 9,0 tis. €.

Je M & V, spol. s.r.o., platiteľom DPH?

M & V, spol. s.r.o., je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M & V, spol. s.r.o., sídli?

M & V, spol. s.r.o., má sídlo na adrese 4. května 288, Vsetín.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026