ZvarSpol, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43944761
DIČ: 2022521523
IČ DPH: SK2022521523
Krné - Horevodie 117, Detva

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krné - Horevodie 117, Detva Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59200
Dátum vzniku: 16. 9. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 1. 2008
Spisová značka: Sro/14214/S
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním), paličské práce; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Paciga od 24. 1. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZvarSpol, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,7 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 114,7 tis. €.

114,7 tis. €
Tržby
4,7 tis. €
Strata
41,1 tis. €
Aktíva
29,5 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,5 tis., 2022 9,2 tis., 2023 5,4 tis., 2024 883, 2025 −4,7 tis.202110,5 tis.20229,2 tis.20235,4 tis.20248832025−4,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 100,9 tis., 2022 165,2 tis., 2023 184,1 tis., 2024 144,1 tis., 2025 114,7 tis.2021100,9 tis.2022165,2 tis.2023184,1 tis.2024144,1 tis.2025114,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 114,7 tis. € -4,7 tis. €
2024 144,1 tis. € 883 €
2023 184,1 tis. € 5,4 tis. €
2022 165,2 tis. € 9,2 tis. €
2021 100,9 tis. € 10,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,5 tis. €
  • Záväzky11,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZvarSpol, s.r.o. v konkurze?

ZvarSpol, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZvarSpol, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZvarSpol, s.r.o. tržby 114,7 tis. €.

Je firma ZvarSpol, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZvarSpol, s.r.o. vykázala stratu 4,7 tis. €.

Je ZvarSpol, s.r.o. platiteľom DPH?

ZvarSpol, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZvarSpol, s.r.o. sídli?

ZvarSpol, s.r.o. má sídlo na adrese Krné - Horevodie 117, Detva, 962 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026