Carys Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43943772
DIČ: 2022545404
IČ DPH: SK2022545404
Moldavská cesta 32, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moldavská cesta 32, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.51
Dátum vzniku: 25. 1. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2008
Spisová značka: Sro/21112/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie kultúrnych podujatí, módnych prehliadok a castingov v rozsahu voľných…; vyučovanie v odbore cudzích jazykov - nemecký jazyk, prekladateľské a tlmočnícke služby - nemecký jazyk …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lucia Hegedüsová od 25. 1. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Carys Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 84,3 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
84,3 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
736,6 tis. €
Aktíva
583,5 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
23,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,1 tis., 2022 14,4 tis., 2023 −44,6 tis., 2024 122,4 tis., 2025 84,3 tis.202121,1 tis.202214,4 tis.2023−44,6 tis.2024122,4 tis.202584,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 594,9 tis., 2022 679,3 tis., 2023 737,9 tis., 2024 986,1 tis., 2025 1,1 mil.2021594,9 tis.2022679,3 tis.2023737,9 tis.2024986,1 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 84,3 tis. €
2024 986,1 tis. € 122,4 tis. €
2023 737,9 tis. € -44,6 tis. €
2022 679,3 tis. € 14,4 tis. €
2021 594,9 tis. € 21,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok73,1 tis. €
  • Zásoby328,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,7 tis. €
  • Finančné účty294,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov491,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie84,3 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky106,2 tis. €
  • Bankové úvery43,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Carys Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Carys Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Carys Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Carys Slovakia, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma Carys Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Carys Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 84,3 tis. €.

Je Carys Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Carys Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Carys Slovakia, s.r.o. sídli?

Carys Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Moldavská cesta 32, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026