LUMINI, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 43932410
DIČ: 2022526550
IČ DPH: SK2022526550
Nozdrkovce 1948, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nozdrkovce 1948, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 15.12
Dátum vzniku: 24. 1. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2008
Spisová značka: Sro/19669/R
Predmet podnikania (výber): šitie pracovných odevov; krajčírske práce; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Arpád Ravinger od 24. 1. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUMINI, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 11,1 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 22,0 tis. €.

22,0 tis. €
Tržby
11,1 tis. €
Zisk
19,9 tis. €
Aktíva
-32,7 tis. €
Vlastné imanie
264 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,2 tis., 2022 2,1 tis., 2023 7,8 tis., 2024 14,4 tis., 2025 11,1 tis.20214,2 tis.20222,1 tis.20237,8 tis.202414,4 tis.202511,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,9 tis., 2022 19,4 tis., 2023 17,1 tis., 2024 25,1 tis., 2025 22,0 tis.202113,9 tis.202219,4 tis.202317,1 tis.202425,1 tis.202522,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,0 tis. € 11,1 tis. €
2024 25,1 tis. € 14,4 tis. €
2023 17,1 tis. € 7,8 tis. €
2022 19,4 tis. € 2,1 tis. €
2021 13,9 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-32,7 tis. €
  • Záväzky52,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUMINI, s. r. o. v konkurze?

LUMINI, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUMINI, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUMINI, s. r. o. tržby 22,0 tis. €.

Je firma LUMINI, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUMINI, s. r. o. dosiahla zisk 11,1 tis. €.

Je LUMINI, s. r. o. platiteľom DPH?

LUMINI, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUMINI, s. r. o. sídli?

LUMINI, s. r. o. má sídlo na adrese Nozdrkovce 1948, Trenčín, 911 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026